O nás

Cieľom našej spoločnosti je minimalizovať celkovú spotrebu minerálnej vody balenej v plastových flašiach, ktoré znečistujú našu planétu. Používaním vratných sklených fliaš možete aj vy prispieť k zníženiu uhlíkovej stopy a pomocť v boji proti klimatickým zmenám. Osud našej planety nám nie je ľahostajný. 

ORGANICKÁ

Pramenita voda s nezmenenou chuťou

EKO

Šetrná k životnému prostrediu

Udržateľnosť

100% recyklovatelné obaly

Kvalita vody zo skla

 

Predávame výlučne iba vody plnené do skla, jediného materiálu, ktorý si dokáže udržať čistotu a vynikajúcu kvalitu. Sklo neovplyvňuje chuť vody ani jej vlastnosti a má tiež znížený vplyv na životné prostredie, je homogénny a inertný materiál, vďaka čomu je ideálnou voľbou pre dokonalé uchovanie potravín a nápojov. Sklo je priehľadné ako voda nachádzajúca sa vo vnútri flaše a je účinným riešením pre životné prostredie na rozdiel od plastu, ktoré predstavuje riziko kontaminácie a jeho degradácia trvá niekoľko storočí. Vratné sklenené fľaše sú opakovane použiteľné až 30 krát a 100% recyklovateľné.

Pitím vody zo skla preukazujete patričný rešpekt životnému prostrediu a vlastnému zdraviu.

Prečo si od nás objednať vodu?

Užite si potešenie z pitia čistej pramenitej vody bez vynaloženia najmenšej námahy. Službou door-to-door doručujeme vodu priamo k vám domov a potom zbierame prázdne vratné sklenené fľaše.

 

Ako správne používať vratné obaly?

Je to forma recyklácie, ktorá sklu dodáva nový život. Inými slovami, použité sklenené fľaše by nemali byť vyhodené do skleného odpadu, ale mali by byť vrátené distribútorovi. Po ich zozbieraní z vášho domu ich vraciame spoločnosti, ktorá vykoná dôkladné čistiace cykly, a potom ich znova použije. Je to cnostný postup, ktorý už je zaužívaný v mnohých popredných štátoch ako je Nemecko, Švédsko, Dánsko, Nórsko, Fínsko a niektoré oblasti Talianska.

 

Aké sú výhody používania sklenených fliaš? 

Zdravie spotrebiteľa
Sklenené fľaše udržujú čistotu vody v priebehu času nezmenenú a nekontaminovanú.

Ochrana planéty
Sklo je na rozdiel od plastu 100% recyklovateľné a jeho používanie prispieva k ochrane našej planéty a jej morí.

Pohodlie
Sklenené fľaše Vám doručíme priamo domov, použité zozbierame a následne vrátime ich distribútorovi.

 

Ak sme vás presvedčili a chcete planéte pomôcť, neváhajte nás kontaktovať.